To był naprawdę ekscytujący wieczór. Podczas 9. edycji gali Power of Content Marketing Awards nasza kolekcja nagród wzbogaciła się aż o 10 statuetek!

Szampański nastrój, ogromna dawka wrażeń, złocisty blask reflektorów, a w ich świetle my! Jak na klimat rewii przystało, podczas 9. gali Power of Content Marketing Awards nie zabrakło emocji. Na scenie błyszczeliśmy aż 10-krotnie, za każdym razem odbierając tanecznym krokiem nagrody za nasze projekty!

Nagrody cieszą nas tym bardziej, że w tym roku padła rekordowa liczba zgłoszeń do konkursu, a o wyłonieniu najlepszych z najlepszych decydowało wymagające grono ekspertów pod przewodnictwem znanego medioznawcy dr. Jacka Wasilewskiego. Jury doceniło zarówno nasze papierowe magazyny, jak i pojedyncze projekty, powołując się na naszą kreatywność, innowacyjne podejście i trafne rozwiązania komunikacyjne, odpowiadające na potrzeby pracowników i firmy.

Złote szpalty trafiły w nasze ręce trzy razy. Dwie z nich otrzymał magazyn „Baśka” ING Banku Śląskiego – w kategorii „magazyn dla pracowników, nakład powyżej 1000 egz.” i „ Content marketing – finanse i ubezpieczenia”. W pierwszej z nich jury doceniło gazetę za budowanie zaangażowania wśród pracowników i pokazywanie, że są oni wartością firmy, a w drugiej – za innowacyjne podejście, atrakcyjną oprawę i dynamiczne opowieści o ludziach.

Kolejnym zdobywcą złota została książka „Pierwszy klient” stworzona przez naszą prezes Urszulę Radzińską. Eksperci docenili ją za ciekawe dyskusje z osobami odpowiedzialnymi za komunikację w dużych firmach i budowanie świadomości, że pracownicy są najlepszymi ambasadorami firmy.

Trzy razy powędrowały do nas także srebrne nagrody. Jedną z nich otrzymaliśmy za magazyn „Atlas fachowca” w kategorii „Content marketing – branża budowlana/home & garden”. Jury uznało go za pomocne i wiarygodne źródło informacji dla odbiorców oraz doceniło jakość zdjęć.

W kategorii „magazyn dla pracowników, nakład do 1000 egz.” srebro zgarnął „Henkel Life” za stawianie na pierwszym miejscu pracownika, a nie produktów, oraz za uczynienie z gazety świetnego narzędzia komunikacji.

Srebrne wyróżnienie otrzymał też nasz firmowy blog, na którym właśnie czytasz ten artykuł 🙂 Na jego stronach staramy się cały czas dzielić z Wami wiedzą, ale i pokazywać ludzką twarz agencji, dlatego niezmiernie miło nam, że jury to dostrzegło, bo widocznie udało się nam osiągnąć zamierzony efekt (obiecujemy nie spocząć na laurach!).

Brązową szpaltę przyznano nam za magazyn dla pracowników „Family & Work” opracowywany dla firmy Knauf. Nagroda cieszy nas tym bardziej, że gazeta w naszym portfolio znajduje się zaledwie od kilku miesięcy!

Poza tytułami z podium możemy pochwalić się też trzema wyróznieniami. Dwa z nich dostaliśmy za projekty dla naszego wieloletniego klienta firmy Henkel Polska. Jeden z nich to projekt non profit „Jestem Globik”, w którym doceniono jego dydaktyczny aspekt, zaszczepiający w najmłodszych szacunek do ekologii. Drugi to kampania komunikacyjna na temat feedbacku przeprowadzona wśród pracowników, którą nagrodzono za przedstawienie poważnego tematu w przyjazny i humorystyczny sposób.

Trzecie wyróżnienie otrzymał magazyn „Agrokurier” przygotowywany przez nas dla Banku BGŻ BNP Paribas, w którym jury podkreśliło praktyczność treści i ich nieinwazyjne połączenie z ofertą produktową.

Euforia i ekscytacja trzymają się nas do tej pory. I chyba długo nie puszczą… Aż cisną się na usta radosne okrzyki: Viva la content marketing! Viva la Aude! 🙂