Czytaliście już nasz wywiad z Rebeccą Lieb? Tym razem w jednym ze swoich podcastów z cyklu „Rozmowy B2B” porozmawiał z nią Igor Bielobradek, który na co dzień wspiera firmy B2B w działaniach z zakresu content marketingu.

Rebecca Lieb jest autorytetem w dziedzinie content marketingu, autorką książek, publicystką, doradcą strategicznym i analitykiem. Warto zajrzeć na jej stronę, aby dowiedzieć się więcej.

Igor Bielobradek prowadzi bloga: b2b-marketing.pl, gdzie dzieli się swoim doświadczeniem, pyta, rozmawia, dyskutuje – a wszytko to kręci się wokół tematyki marketingu B2B, którym Igor od lat się zajmuje. Zaprasza też gości, z którymi nagrywa rozmowy do serii podcastów „Rozmowy B2B”. Gości, którzy znają się na rzeczy.

Tym razem, w osiemnastym odcinku serii, Igor porusza temat content marketingu, który w obecnych czasach stał się niesamowicie ważnym elementem marketingu firm B2B, pochłaniającym coraz większą część ich budżetów. Do rozmowy również tym razem zaprosił osobę, która w temacie CM jest niekwestionowanym ekspertem. Rebecca Lieb, z którą mieliśmy przyjemność już rozmawiać, opowiada jak opracować strategię dot. treści i dlaczego jest to kluczowy element skutecznego content marketingu. Co więcej, wyjaśnia dlaczego w dzisiejszych czasach ludzie zamiast 30 sekund na oglądanie reklamy, wolą poświęcić 30 minut na naprawdę wartościową treść, którą chcemy im przekazać, i jak my jako marketingowcy możemy (i powinniśmy) to wykorzystywać w mądry sposób. Ponieważ : „bez treści, nie ma marketingu”, jak określa to Rebecca.

Warto wysłuchać całej rozmowy Rebecci z Igorem, bo to tylko mała część „wartościowej treści”, o której dowiemy się z podcastu!

 

Rebecca nie ukrywa też dużego podekscytowania swoją pierwszą wizytą w Polsce i nachodzącymi warsztatami Content Marketing Master Class, które już 6 czerwca będzie współprowadziła w Warszawie razem ze Stephanie Losee. My też nie możemy się doczekać!

Ostatnia szansa na zakup biletów na warsztaty z Rebeccą i Stephanie tutaj.