Ogłoszono listę firm, którym przyznano certyfikat Top Employer Polska i Top Employer Europe na rok 2017 – wiemy o tym nie tylko ze strony internetowej Top Employers Institute, ale również dlatego, że dla niektórych z nich przygotowywaliśmy w Aude komunikacje o tych wydarzeniach:)

Z wielką przyjemnością patrzymy na listę certyfikowanych na 2017 rok firm – aż 9 firm współpracujących z nami znalazło się w gronie wyróżnionych pracodawców. Top Employers Institute uzasadnił swój werdykt tak: Z naszego szczegółowego niezależnego badania wynika, że firmy te zapewniają swoim pracownikom wyjątkowe warunki pracy, dbają o talenty i ich rozwój na wszystkich szczeblach organizacji i udowadniają, że są liderem w dziedzinie HR, robiąc wszystko, aby bezustannie doskonalić swoje praktyki zatrudniania i rozwijać się.

A to wspaniała „9” wyróżnionych firm, z którymi współpracujemy

Avon Cosmetics Polska
Bank BGŻ BNP Paribas SA
Bank Pekao SA
Grupa Goodyear Polska
ING Bank Śląski SA
Merck Poland
PepsiCo Poland
Provident Polska SA
Raiffeisen Bank Polska SA

GRATULUJEMY!

Firmy, które swoimi dobrymi praktykami zapracowały na to prestiżowe wyróżnienie są dumne z osiągnięcia, a my jesteśmy dumni, że mamy takich klientów. Top Employers Institute to niezależna organizacja badająca politykę zatrudnienia znaczących globalnych pracodawców i porównującą ją ze standardami międzynarodowymi. Co roku wskazuje czołowych pracodawców – tych, którzy tworzą bardzo dobre warunki pracy, dbają o talenty i rozwój pracowników na wszystkich szczeblach organizacji oraz dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem.
Cieszymy się, że możemy współpracować z firmami, których wizja bycia dobrym pracodawcą jest doceniana przez ekspertów w branży HR – to też wyzwanie dla nas, bo jako agencja zajmująca się w dużej części zagadnieniami z zakresu komunikacji wewnętrznej oraz employer brandingu mamy świadomość, że musimy dotrzymać kroku profesjonalistom z najwyższej półki. Jednak my takie wyzwania lubimy!

Jeden z naszych wyróżnionych certyfikatem klientów – Merck – zorganizował uroczyste spotkanie dla pracowników, by wspólnie świętować to wydarzenie, a Prezes Zarządu, Michał Bichta w oświadczeniu dla prasy podsumował to tak: Chcemy, aby nasi pracownicy byli zaangażowani w działalność firmy, ponieważ wierzymy, że tylko takie podejście owocuje lepszymi rezultatami. Bycie wśród najlepszych pracodawców to ważne wyróżnienie dla firmy.

Pełna lista certyfikowanych firm jest dostępna TU)