Projektanci i dyrektorzy kreatywni łączcie się… w bólu tworzenia. My połączyliśmy swoje siły z kolegami z norweskiej agencji Metro Branding. Efekt – wymiana doświadczeń, rozmowy, no i oczywiście wspólne dzieło.

Potrzebujesz opracowania infografiki? Chętnie pomożemy.

Warszawę i Sandefjord w Norwegii dzieli zaledwie 2 godziny drogi. I choć norweski klimat i zwyczaje różnią się nieco od naszych, to łączy nas content marketingowa pasja oraz wyzwania, przed którymi stajemy każdego dnia. Dużo dzieliliśmy się tym, jak pracujemy z klientami, omawialiśmy konkretne przypadki zrealizowanych projektów, nasz sposób myślenia i styl pracy. Podobieństwa się mnożyły. A nie byłyby to u nas normalne rozmowy, gdybyśmy przy okazji czegoś nie wymyślili… I tak, w przerwie warsztatów, gdzieś między drugim (no dobrze, może piątym) jeżykiem a trzecią kawą, powołaliśmy do życia Metro Branding Aude superhero. Pierwowzorem owego superbohatera – czy po prostu zwykłego pracownika agencji content marketing – był po trosze każdy z nas i naszych gości: dyrektorów kreatywnych Kari Steinnes Christoffersen i Alexa Luzio, web designera Karla Pettera Knutsen, digital designera Carli Espinozy-Saenz, senior designera Iny Rod Engelstad, junior designera Madeleine Maraz Melsom oraz Paala André Schwitala – prezesa zarządu i ministerstwa spraw zagranicznych:) Po mówieniu przychodzi czas na robienie, postanowiliśmy więc wykorzystać nasze audowe umiejętności i pokazać superbohatera w akcji… i w takiej oto infografice. Kliknij w obrazek:

superheroaude

A to krótka foto dokumentacja:

A po pracowicie przegadanej sobocie, niedzielne leniwe popołudnie poświęciliśmy na pokazanie gościom miasta i – naturalnie – odrobiny dobrego designu, np. w Muzeum Neonów (przy okazji polecamy fantastyczną aplikację).