Polowanie na nagrody, tak jak na prehistoryczne mamuty, wymaga strategii, współpracy i odrobiny zdolności;-) Wyprawom zawsze towarzyszy dreszcz emocji i niemała frajda. Na niektórych terenach umiemy już zdobywać najcenniejsze okazy, dlatego stworzyliśmy malowidło o naszych dokonaniach. Prawdziwy myśliwy jednak nigdy nie ustaje, wybierz się z nami, a razem schwytamy jeszcze więcej!

PS. Naskalna infografika na temat naszych nagród też staje się powoli prehistoryczna, bo zdobyczy wciąż przybywa – wróciliśmy z kolejnego udanego polowania na Piórach Roku 2014! No cóż, nasze plemię na terenie publikacji dla pracowników nie ma sobie równych! Myśliwi przynieśli nagrodę główną w kategorii Człowiek dla artykułu „Historie opowiadane zdjęciami” oraz Wydarzenie – dla artykułu „święto o złocistej barwie” autorstwa Marty Czarnik-Starypan, które ukazały się w magazynie „Biromaniak” przygotowywanym przez nas dla Grupy Żywiec. Z kolei na obszarze Firma cenne owoce przyniosła praca naszych redaktorek: główną nagrodę przyznano artykułowi w formie gry planszowej „Przygody w PepsiCo Town” Eweliny Jamki, który ukazał się w magazynie „Power of One” firmy PepsiCo, natomiast Wyróżnienie – artykułowi „Kobiece oblicze Henkla” Magdy Kozińskiej, który ukazał się w magazynie „Henkel Life” dla firmy Henkel.

Tymczasem w świecie cyfrowym… nasz blog zajął wysokie 7. miejsce w gronie Blogów Młodych w konkursie Blogi Firmowe Roku 2014  Obiecujące początki!

audenagrody1